انتخابات ۹۸؛

نتایج انتخابات مجلس یازدهم به تفکیک هر استان + اسامی منتخبین


 

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان‌دوره‌ای مجلس پنجم خبرگان از ساعت ۸ صبح جمعه ۲ اسفند ۹۸ در سراسر ایران اسلامی آغاز شد و پیرو حضور گسترده مردم با چهار نوبت تمدید تا ساعت ۲۳:۳۰ همان روز ادامه داشت.

 

نتایج یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی (۱۳۹۸-۱۳۹۹)

 

آذربایجان شرقی

کلیبر، خداآفرین و هوراند: حسین حاتمی از ۵۷ هزار و ۵۸۵ رای صحیح حائز ۱۷ هزار و ۶۲۵ رای شد.

 

شبستر: جعفر راستی از ۴۹ هزار و ۱۰۴ رای صحیح حائز ۱۲ هزار و ۵۹۶ رای شد.

 

میانه: مهدی اسماعیلی به دلیل اینکه دو کرسی دارد، علی شامی و بهنام صفایی به مرحله دوم رفتند.

 

اهر و هریس: احمد محرم زاده یخفروزان از ۷۲ هزار و ۹۹ رأی صحیح حائز ۲۹ هزار ۸۲۶ رای شد.

 

مراغه و عجب شیر: علی علیزاده از ۱۱۳,۰۲۳رای صحیح حائز ۴۴,۶۹۱ رای شد.

 

بستان آباد: غلامرضا نوری قزلجه از ۴۶ هزار و ۶۵۶ رأی حائز ۱۷ هزار و ۱۲۷ رأی شد.

 

بناب: محمد باقری از ۵۳ هزار و ۱۵۵ رأی حائز ۲۳ هزار و ۵۴۴ رأی شد.

 

سراب: یوسف داوودی از ۶۱ هزار و ۴۰۲ رأی حائز ۲۰ هزار و ۲۰۸ رای شد.

 

مرند و جلفا: معصومه پاشایی بهرام از ۱۲۰ هزار و ۳۷ رای حائز ۴۰ هزار و ۲۹۴ رأی شد.

 

ملکان: سید علی موسوی از ۶۰ هزار و ۱۹۹ رأی حائز ۲۰ هزار و ۱۴۰ رأی شد.

 

هشترود و چاراویماق: سید حمزه امینی از ۳۹ هزار و ۸۱۲ رأی حائز ۱۴ هزار و ۲۷۷ رأی شد.

 

ورزقان: الله‌وردی دهقان از ۴۱۹۱۹ رای حائز ۲۲۸۲۴ رای شد.  

 

تبریز، آذر شهر و اسکو: مسعود پزشکیان ، احمد علی رضا بیگی ، روح‌الله متفکر آزاد، سید محمد رضا میر تاج الدینی، محمد حسین فرهنگی و علیرضا منادی سفیدان به مجلس راه یافتند.

 

آذربایجان غربی

مهاباد: جلال محمودزاده از ۵۰ هزار و ۵۴ رای صحیح حائز ۱۹ هزار و ۳۰۴ رای شد.

 

بوکان: انور حبیب زاده بوکانی از ۴۸ هزار و ۳۵۰ رأی صحیح حائز ۲۶ هزارو ۹۶۵ رأی شد.

 

سلماس: یعقوب رضا زاده از ۷۴ هزار و ۶۳ رأی صحیح حائز ۲۴ هزار و ۷۶۷ رأی شد.

 

ماکو، چالدران پل‌دشت و شوط: محمد علی‌پور از ۹۷ هزار و ۶۸۹ رای حائز ۲۰ هزار و ۱۳۰ رای شد.

 

میاندوآب: مهدی عیسی زاده از ۹۶ هزار و ۸۹۵ رای صحیح حائز ۴۳ هزار و ۱۶ رای شد.

 

پیرانشهر و سردشت: کمال حسین پور از ۶۶ هزار و ۷۲۷ رای حائز ۳۵ هزار و ۶۹۷ رأی شد.

 

نقده و اشنویه: علی زنجانی حسن لویی از ۱۲۸ هزار و ۷۳۱ رای حائز ۷۸ هزار و ۶۷۳ رای شد.

 

ارومیه: سید سلمان ذاکر حائز ۱۳۸ هزار و ۴۳۶ رأی شد. روح الله حضرت پور طلا تپه حائز ۸۶ هزار و ۹۱۰ رأی شد. وحید جلال زاده حائز ۸۰ هزار و ۰۹۴ رأی شد.

 

خوی و چایپاره: عادل نجف زاده از ۱۴۵ هزار و ۱۹۰ رأی حائز ۶۸ هزار و ۴۹۸ رأی شد.

 

شاهین دژ و تکاب: حسن همتی از ۶۰ هزار و ۴۰۲ رأی حائز ۱۲ هزار و ۵۶۶ رأی شد.

 

اردبیل

مشکین شهر: محمود عباس‌زاده از ۷۰ هزار و ۹۷۳ رای حائز ۳۲ هزار و ۲۵۴ رای شد.

 

پارس آباد و بیله سوار: عباس جهانگیر زاده از ۱۰۸ هزار و ۴۰۶ رأی صحیح حائز ۲۴ هزار و ۷۷۲ رأی شد.

 

گرمی: ولی اسماعیلی از ۴۱ هزار و ۹۹۰ رأی صحیح حائز ۲۴ هزار و ۱۶۹ رأی شد.

 

خلخال و کوثر : سید غنی نظری خانقاه از ۴۷ هزار و ۹۳۷ رأی حائز ۲۲ هزار و ۴۸۹ رای شد.

 

اردبیل، نمین، نیر و سرعین: علی نیکزاد ثمرین از ۲۰۲ هزارو ۱۷۹ رای حائز ۱۱۷ هزار و ۶۱۲ رأی شد. سید کاظم موسوی حائز ۵۹ هزار و ۵۱۶ رای شد. صدیف بدری حائز ۵۳ هزار و ۷۰۸ رای شد.

 

ایلام

دهلران، دره‌شهر،آبدانان و بدره: بهزاد علیزاده با ۱۸ هزارو ۵۰۵ رأی و صادق کرمی با ۱۶هزار و ۳۷۲ رأی به دور دوم رفتند. 

 

ایلام، ایوان، چرداول، مهران، ملکشاهی و سیروان: علی‌اکبر بسطامی از مجموع ۱۷۲۳۲۰ آرا ۴۲۲۹۶ رای را بدست آورد و سارا فلاحی نیز از همان تعداد آرا ۳۶۹۰۹ رای را بدست آورد.

 

البرز

ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان: علی حدادی از ۹۷ هزار و ۳۰۷ رای صحیح حائز ۴۳ هزار و ۲۳۳ رای شد.

 

کرج، اشتهارد و فردیس: مهدی عسگری از ۳۳۶ هزار و ۴۳۷ رای حائز ۸۷ هزار و ۸۰۸ رای شد.فاطمه آجرلو و علیرضا عباسی به مرحله دوم راه یافتند.

 

اصفهان

نائین، خور و بیابانک: الهام آزاد از ۲۶ هزار و ۳۱۹ رای حائز ۸ هزار و ۵۷۰ رای شد.

 

کاشان و آران و بیدگل: سید جواد ساداتی نژاد از ۱۱۹ هزار و ۹۲۸ رأی صحیح حائز ۸۸ هزار و ۹۴۶ رای شد.

 

خمینی شهر: محمد تقی نقد علی از ۶۹ هزار و ۵۱۸ رای صحیح حائز ۳۶ هزار و ۵۵ رأی شد.

 

اردستان: سید صادق طباطبائی‌نژاد از ۲۶ هزار و ۶۲۸ رأی صحیح حائز ۱۳ هزار و ۲۲۹ رأی شد.

 

شهرضا و دهاقان: سمیه محمودی از ۵۷ هزار و ۹۹۱ رأی صحیح حائز ۲۰ هزار و ۵۴۲ رأی شد.

 

لنجان: حسین رجایی ریزی و علی یوسف‌پور به مرحله دوم راه پیدا کردند.

 

مبارکه: پروین صالحی مبارکه از ۳۹ هزار و ۱۹۶ تعداد رای صحیح حائز ۱۲ هزارو ۷۵ رای شد.

 

سمیرم: رحیم کریمی با ۵ هزارو ۹۵۹ رای و اصغر سلیمی با ۵ هزار ۹۰۸رای به مرحله دوم انتخابات راه پیداکردند.

 

گلپایگان و خوانسار: سید مسعود خاتمی از ۳۹ هزار و ۴۰۶ رای صحیح حائز ۲۱ هزارو ۴۷۱ رای شد.

 

شاهین شهر، میمه و برخوار: حسین علی حاجی دلیگانی از ۷۲ هزار و ۲۸۳ رای حائز ۶۳ هزار و ۷۷۰ رای شد.

 

فریدن، چادگان، فریدونشهر، بوئین و میاندشت: حسین محمد صالحی دارانی از ۵۹ هزار و ۲۵۸ رأی حائز ۲۶ هزار و ۹۲۰ رأی شد.

 

فلاورجان: سید ناصر موسوی لارگانی از ۶۴ هزار و ۲۶۸ رای حائز ۲۶ هزار و ۹۰۲ رای شد.

 

نطنز و بخش قمصر: رحمت الله فیروزی پوربادی از ۲۹ هزار و ۸۹۲ رای حائز ۱۱ هزار و ۲۵۱ رای شد.

 

نجف آباد و تیران و کرون: ابوالفضل ابوترابی از ۸۹۱۷۴ رای حائز  ۵۷۷۰۰ رای شد.

 

اصفهان: امیر حسین بانکی پور فرد و عباس مقتدایی به مجلس راه یافتند.

 

خوراسگان: مهدی طغیانی، زهرا شیخی مبارکه، حسین میرزایی به مجلس راه یافتند.

 

بوشهر

دشتستان: ابراهیم رضایی از ۸۵ هزار و ۲۶۷ رأی صحیح حائز ۳۶ هزار و ۵۸۱ رأی شد.

 

دشتی و تنگستان: غلامحسین کرمی از ۶۸ هزار و ۴۵۷ رای صحیح حائز ۲۹ هزار و ۵۷ رای شد.

 

کنگان، دیر، جم و عسلویه: موسی احمدی از۹۰ هزار ۳۴۴ رای صحیح حائز ۳۸ هزار ۹۹۸ رای شد.

 

بوشهر گناوه ودیلم: عبدالکریم جمیری به مجلس راه یافت.

 

تهران

دماوند و فیروزکوه: سید احمد رسولی نژاد از ۴۴ هزار و ۱۸۲ رای حائز ۱۵ هزار و ۸۵۶ رأی شد.

 

پاکدشت: فرهاد بشیری از ۶۸ هزار و ۷۳۷ رای حائز ۳۷ هزار و ۲۲۷ رأی شد.

 

وارمین و پیشوا: حسن نوش آبادی به مجلس یازدهم راه یافت.

 

شهریار، قدس و ملارد: حسین حق وردی به مجلس یازدهم راه یافت.

 

رباط کریم: حسن نوروزی به مجلس یازدهم راه یافت.

 

«تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر»:

محمدباقر قالیباف _ ۱ میلیون و ۲۶۵ هزار و ۲۸۷ رای

مصطفی آقا میرمیرسلیم _ ۸۹۲ هزار و ۳۱۸ رای

مرتضی آقاتهرانی _ ۸۶۸ هزار و ۲۵ رای

الیاس نادران _ ۸۴۱ هزار و ۹۶۵ رای

سید محسن‌دهنوی _ ۸۲۹ هزار و ۲۹۲ رای

سید محمود نبویان _ ۸۲۱ هزار و ۲۰۳ رای

سید احسان خاندوزی _ ۸۰۱ هزار و ۶۹۶ رای

اقبال شاکری _ ۷۹۵ هزار و ۲۱۱ رای

ابوالفضل عمویی _ ۷۹۲ هزار و ۹۶۴ رای

بیژن نوباوه وطن _ ۷۹۲ هزار و ۵۶۵ رای

مجتبی توانگر _ ۷۸۹ هزار و ۹۱۳ رای

فاطمه رهبر _ ۷۸۷ هزار و ۴۵۸ رای

محسن پیرهادی _ ۷۸۵ هزار و ۴۵۰ رای

روح الله ایزدخواه _ ۷۸۴ هزار و ۴۵۶ رای

احمد نادری _ ۷۸۳ هزار و ۵۴۵ رای

عبدالحسین روح الأمینی نجف آبادی _ ۷۷۹ هزار و ۴۷۹ رای

سید نظام الدین موسوی _ ۷۷۸ هزار و ۶۱۸ رای

زهره الهیان _ ۷۷۳ هزار و ۲۶۳ رای

مالک شریعتی نیاسر _ ۷۶۸ هزار و ۱۳۹ رای

مهدی شریفیان _۷۶۰ هزار و ۱۶ رای

سید رضا تقوی _۷۵۳ هزار و ۳۰۷ رای

سمیه رفیعی _ ۷۴۲ هزار و ۹۷۵ رای

سید علی یزدی خواه _ ۷۴۲ هزار و ۳۹۴ رای

علی خضریان _ ۷۴۰ هزار و ۳۳ رای

رضا تقی پور _ ۷۲۸ هزار و ۲۳۸ رای

فاطمه قاسم پور _ ۷۲۶ هزار و ۷ رای

مجتبی رضا خواه _ ۷۲۳ هزار و ۷۲۹ رای

زهره سادات لاجوردی _ ۷۱۴ هزار و ۹۳۱ رای

غلامحسین رضوانی _ ۷۱۱ هزار و ۶۰۸ رای

عزت الله اکبری تالار پشتی _ ۶۴۲ هزار و ۲۱۴ رای

 

چهارمحال و بختیاری

شهرکرد، بن و سامان: احمد راستینه هفشجانی از ۸۹ هزار و ۶۰۰ رای صحیح حائز ۳۵هزار و ۸۷۹ رای شد.

 

اردل، فارسان و کوهرنگ: قدرت الله حمزه شلمزاری از ۱۰۴ هزار و ۶۶۱ رای حائز ۲۹ هزار و ۸۰۹ رای شد.

 

لردگان و خان میرزا: حسین بامیری از ۱۲۴ هزار و ۳۳۸ رای حائز ۳۱ هزار و ۴۱۴ رای شد.

 

 بروجن: امیر قلی جعفری بروجنی؛ از ۴۹ هزار و ۴۵۱ رأی صحیح حائز ۱۱ هزار و ۸۶۳ رأی شد.

 

خراسان رضوی

دره گز: حسن رزمیان مقدم از ۲۲ هزار و ۸۷۰ رأی صحیح حائز ۹ هزار و ۱۸۴ رأی شد.

 

گناباد و بجستان: محمد صفایی دلویی از ۵۰ هزار و ۸۱۰ رأی صحیح حائز ۲۳ هزار و ۶۰۷ رأی شد.

 

تربت حیدریه، مه‌ولات و زاوه: محسن زنگنه از ۱۳۱ هزار و ۶۲۷ رای حائز ۵۶ هزارو ۷۰۶ رای شد.

 

خواف و رشتخوار: اکبر احمد‌پور از ۱۰۱ هزار و ۶۹۳ رای صحیح حائز ۶۳ هزار و ۹۹۴ رای شد.

 

کاشمر خلیل آباد و بردسکن: جواد نیک بین از ۱۲۶ هزار و ۶۹۶ رای صحیح حائز ۲۹ هزار و ۴۸۷ رای شد.

 

تربت جام، تایباد، باخرزو صالح آباد: جلیل رحیمی جهان آبادی از ۱۸۰ هزار و ۲۶۶ رای حائز ۹۸ هزار و ۲۴۸ رای شد.

 

سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن: علی اصغر عنابستانی از ۱۷۱ هزار و ۳۰۰ رای حائز ۸۰ هزار و ۰۲۸ رای شد.

 

فریمان، سرخس و بخش‌های احمد آباد و رضویه: سید احسان قاضی زاده هاشمی از ۱۰۸ هزار و ۴۶۰ رای حائز ۵۶ هزار و ۴۵۴ رای شد.

 

قوچان و فاروج: علی آذری از ۹۵ هزار و ۹۸۷ رای حائز ۴۴ هزار و ۳۳ رای شد.

 

چناران و بینالود: حسین عباس زاده از ۸۵ هزار و ۶۷۷ رأی حائز ۲۳ هزار و ۳۱۶ رأی شد.

 

مشهد و کلات: فاطمه رحمانی، محمد حسین حسین زاده بحرینی ، جواد کریمی قدوسی، نصرالله پژمانفر، سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی به مجلس یازدهم راه یافتند.

 

نیشابور و فیروزه: احسان ارکانی از ۱۸۶ هزار و ۵۱۹ رای حائز ۷۳ هزار و ۸۱۸ رای شد. هاجر چنارانی حائز ۴۷ هزار و ۸۳۹ رای شد.

 

خراسان جنوبی

قائنات و زیرکوه: سلمان اسحاقی از ۷۲ هزار و ۲۸۲ رأی صحیح حائز ۲۱ هزار و ۹۳۴ رأی شد. 

 

نهبندان و سربیشه: مصطفی نخعی از ۵۱ هزار و ۵۸ رأی صحیح حائز ۱۷ هزار و ۳۴۱ رأی شد.

 

فردوس، سرایان، طبس و بشرویه: مجید نصیرایی از ۸۴ هزار و ۷۰۴ رأی صحیح حائز ۳۷ هزار و ۳۳۴ رأی شد.

 

بیرجند و دُرمیان و خوسف: حسین خسروی اسفزار از ۱۴۴ هزار و ۸۵۰ رأی صحیح حائز ۷۲ هزار و ۸۷۲ رأی شد.

 

خراسان شمالی

اسفراین: امان الله حسین پور از ۶۰ هزار و ۹۷۸ رای صحیح حائز ۱۹ هزار و ۳۱۲ رای شد.

 

شیروان: علی جدی از ۶۵ هزار و ۶۴۸ رای حائز ۲۸ هزار و ۷۷۹ رای شد.

 

بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه و رازو، جرگلان: سید محمد پاک مهر با ۶۶ هزار و ۸۹۱ رای به مجلس راه یافت. محمد وحیدی با ۵۷ هزار و ۵۷۶ رای به مجلس راه یافت. 

 

خوزستان

شادگان: مجید ناصری‌نژاد از ۴۳ هزار و ۲۸ رأی صحیح، حائز ۱۲ هزار و ۵۵۵ رأی شد.

 

شوش: محمد کعب عمیر از ۹۲ هزار و ۳۴۳ رأی صحیح، حائز ۲۳ هزار و ۳۵۸ رأی شد.

 

خرمشهر: سید لفته احمدنژاد از ۴۳ هزار و ۵۲۲ رای صحیح، حائز ۹ هزار و ۶۳۸ رای شد.

 

ایذه و باغ ملک: عبدالله ایزدخواه از ۱۲۴ هزارو ۶۹۳ رای صحیح، حائز ۳۳ هزار و ۲۸۰ رای شد.

 

دشت آزادگان و هویزه: قاسم ساعدی از ۷۶ هزار و ۲۴۷ رای حائز ۱۹ هزارو ۵۸۹ رای شد.

 

رامهرمز و رامشیر: ابراهیم متینیان از ۶۶ هزارو ۳۱۹ رای صحیح حائز ۲۴ هزارو ۵۱۹ رای شد.

 

آبادان: جلیل مختار از ۶۴ هزارو ۶۱۰ رای حائز ۱۹ هزار و ۸۴۲ رای شد. سید مجتبی محفوظی حائز ۲۱ هزار و ۴۰۲ رای شد. سید محمد مولوی حائز ۳۵ هزار و ۵ رای شد.

 

اندیمشک: فریدون حسنوند از ۶۷ هزار و ۴۹۲ رای حائز ۲۳ هزار و ۸۲۴ رای شد.

 

بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان وبخش جولکی: حبیب آقاجری از ۹۸ هزار و ۸۶۶ رای حائز ۳۰ هزار و ۴۳۰ رای شد.

 

دزفول: سید احمد آرایی از ۲۱۶ هزار و ۲۷۰ رأی حائز ۹۹ هزار و ۱۰۴رأی شد.

 

اهواز ، باوی ، حمیدیه و کارون: سید کریم حسینی و مجتبی یوسفی انتخاب و شبیب جویجری و احمد سراج به مرحله دوم راه یافتند.

 

بهبهان و آغاجاری: محمد طلا مظلومی آب زرگه از ۶۳ هزار و ۳۶۷ رای حائز ۱۸ هزار و ۲۸ رای شد.

 

شوشتر و گتوند: سهراب گیلانی از ۹۶ هزار و ۹۱۶ ر‌ای حائز ۳۱ هزار و ۸۵۳ رای شد.

 

مسجد سلیمان، لالی و هفتگل و اندیکا: علیرضا ورناصری قندلی از ۹۶ هزارو ۹۵۹ رای حائز ۳۷ هزار و ۴۱۱ رای شد.

 

کردستان

سنندج، دیواندره و کامیاران: سید مهدی فرشاداناز ۱۲۷ هزار و ۸۳۸ رای حائز ۳۵ هزار و ۷۱۶ رای شد.محسن فتحی  حائز ۳۲ هزار و ۵۱۸ رای شد.

 

سقز و بانه: بهزاد رحیمی از ۸۳۵۱۳ رای حائز ۳۴۴۳۹ رای شد.

 

مریوان و سرو آباد: شیوا قاسمی به مجلس یازدهم راه یافت.

 

لرستان

دلفان و سلسله: یحیی ابراهیمی از ۱۰۹ هزار و ۷۹۶ رای حائز ۲۹ هزار و ۴۴۶ رای شد.

 

خرم آباد و چگنی: مرتضی محمودوند از ۱۸۶ هزار و ۳۳۷ رأی حائز ۴۳ هزار و ۸۳۴ رأی شد. مهرداد ویس کرمی  حائز ۳۸ هزار و ۷۷ رای شد.

 

بروجرد: عباس گودرزی از ۸۲ هزار و ۱۳۸ رای حائز ۴۹ هزار و ۱۷۰ رای شد.فاطمه مقصودی حائز ۱۷ هزار و ۸۹۱ رای شد.

 

درود و ازنا: حسین گودرزی از ۸۰ هزار و ۹۱۰ رای حائز ۲۸ هزار و ۴۳۰ رای شد.

 

پلدختر: سید حمیدرضا کاظمی از  ۴۹۳۰۴ رای حائز ۲۵۶۸۹ رای شد.

 

الیگودرز: محمد خدابخشی از ۵۹۵۸۷ رای حائز ۲۹۳۸۱ رای شد.

 

کوهدشت و رومشکان: محمدرضا مبلغی به مجلس یازدهم راه یافت.

 

سمنان

گرمسار و آرادان: اردشیر مطهری از ۲۹ هزار و ۴۶۳ رأی حائز ۱۳ هزار و ۱۳۰ رأی شد. 

 

سمنان، مهدی‌شهر و سرخه: عباس گلرو از ۶۲ هزار و ۱۹۳ رأی حائز ۳۲ هزار و ۴۱۱ رأی شد.

 

دامغان: علی اکبر علیزاده برمی؛ از ۳۷ هزار و ۳۰ رأی صحیح حائز ۱۱ هزار و ۲۱ رأی شد.

 

 شاهرود،میامی و بسطام: علی اصغر خانی از ۹۳ هزارو ۲۶۴ رای صحیح حائز ۳۴ هزارو ۸۳ رای شد.

 

سیستان و بلوچستان

سراوان و سیب و سوران و مهرستان: ملک فاضلی از ۱۱۹ هزارو ۱۰۷ رای صحیح حائز ۴۳هزار و ۵۳۰ رای شد.

 

ایرانشهر و سرباز ،دلکان‌ ،فنوج‌ ،بمپور‌ ، لاشار و بنت‌: عبدالناصر درخشان از مجموع ۲۲۲,۹۹۰ رای حائز ۹۵,۸۹۶ رای شد.

 

چابهار، نیک‌شهر و کنارک و قصر قند: معین الدین سعیدی از مجموع ۱۹۶,۴۰۳ رای صحیح حائز ۹۰,۸۶۳ رای شد.

 

زاهدان: حسین علی شهریاری از ۱۷۵ هزار و ۶۲ رای حائز ۶۵ هزار و ۴۲ رای شد. فدا حسین مالکی از ۱۷۵ هزار و ۰۶۲ رای حائز ۶۳ هزار و ۲۷۷ رای شد. 

 

خاش، میرجاوه وبخش‌های نصرت آباد و کورین: اسماعیل حسین زهی از ۸۵ هزار و ۱۸۵ رای حائز ۴۳ هزارو ۱۴۸ رای شد.

 

زابل، زهک، هیرمند و نیمروز و هامون: محمد سرگزی از ۱۶۲ هزار و ۱۵۸ رای حائز ۷۶ هزار و ۶۸۴ رای شد.

 

مازندران

آمل: رضا حاجی‌پور از ۱۱۱ هزار و ۱۱۹ رای حائز ۵۷ هزار و ۹۵۱ رأی شد.

 

بابلسر و فریدون‌کنار: اصغر باقرزاده از ۵۹ هزار و ۱۶۰ رای حائز ۳۰ هزار و ۴۳۰ رای شد.

 

تنکابن، عباس آباد و رامسر: سید شمس‌الدین حسینی از ۸۱ هزار و ۸۴۰ رای صحیح حائز ۴۴ هزار و ۹۷۳ رای شد.

 

انتخابیه قائمشهر ،سواد کوه، جویبار سیمرغ : کیوان مرادیان کوچک سرایی حائز ۶۱,۹۸۰ رای و کمال علیپور خنکداری‌ حائز ۵۷,۸۲۳ شد.

 

نور و محمود آباد: ولی الله فرزانه از ۹۳,۷۷۹ رای صحیح حائز ۳۵,۳۴۷ رای شد.

 

نوشهر ،چالوس وکلاردشت: محمد علی محسنی بندپی از ۸۴,۷۱۶ رای صحیح حائز ۲۴,۰۹۲ رای شد.

 

بهشهر، نکا و گلوگاه : غلامرضا شریعتی اندراتی از ۱۲۳,۹۷۵ رای حائز ۵۷,۹۴۵ رای شد.

 

ساری و میاندرود: منصورعلی زارعی کیاپی از ۱۷۲هزارو ۳۴۲ رای حائز ۶۶ هزارو ۲۲۵ رای شد. علی بابایی کارنامی حائز ۴۲ هزارو ۲۶ رای شد.

 

بابل: علی کریمی فیروز جایی از ۱۸۲ هزارو ۱۶۳ رای حائز ۵۳ هزارو ۵۶۹ رای شد. مهدی سعادتی بیشه سر حائز ۵۰ هزارو ۷۲۳ رای شد.

 

مرکزی

محلات و دلیجان: علیرضا سلیمی؛ از ۲۷ هزار و ۷۵۳ رأی صحیح حائز ۱۰ هزار و ۴۷۱ رأی شد.

 

تفرش، آشتیان و فراهان: سینا کمال‌خانی از ۳۶ هزار و ۶۰۲ رای صحیح و حائز ۱۳ هزار و ۷۵۲ رای شد.

 

خمین: علیرضا نظری از ۳۵ هزارو ۴۳۷ رای صحیح حائز ۱۵ هزارو ۱۵۷ رای شد.

 

ساوه و زرندیه: محمد سبزی از ۸۱ هزار و ۷۸۱ رای حائز ۲۷ هزار و ۵۴۴ رای شد.

 

اراک و کمیجان و خنداب: علی اکبر کریمی حائز ۷۶۳۸۷ رای شد. محمدحسن آصفریحائز ۵۴۹۷۹ رای شد.

 

شازند: محمود احمدی بیغش از ۵۰ هزار و ۹۸۴ رأی صحیح حائز ۲۴ هزار و ۴۵۲ رأی شد.

 

همدان

تویسرکان: محمد مهدی مفتح؛ از ۳۷ هزار و ۴۳ رأی حائز ۱۶ هزار و ۲۵۸ رأی شد. 

 

رزن و درگزین: حسن لطفی؛ از ۵۶ هزار و ۸۹۴ رأی حائز ۱۹ هزار و ۸۶۵ رأی شد.

 

اسدآباد: کیومرث سرمدی واله؛ از ۴۷ هزارو ۵۲۰ رأی صحیح حائز ۲۶ هزارو ۱۱۱ رأی شد.

 

ملایر: احد آزادی‌خواه حائز ۳۶,۴۷۸ رای و هادی‌بیگی‌نژاد حائز ۲۲,۰۶۲شدند.

 

نهاوند: علیرضا شهبازی از مجموع ۷۳,۴۰۴ رای صحیح حائز ۱۸,۵۷۸ رای شد.

 

همدان ، فامنین: حمیدرضا حاجی بابایی ، احمدحسین فلاحی به مجلس یازدهم راه یافتند.

 

بهار و کبودرآهنگ: عیسی جعفری از ۱۰۲ هزار و ۵۷۰ رای حائز ۳۶ هزار و ۸۸۴ رای شد.

 

هرمزگان

بندر لنگه و بستک و پارسیان: احمد جباری از ۸۲,۷۹۴ رای صحیح حائز  ۳۰,۷۰۲ رای شد.

 

میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد: حسین رئیسی از ۲۲۸ هزار و ۲۶ رای حائز ۱۰۳ هزار و ۴۷۰ رای شد.

 

بندرعباس و قشم و ابوموسی و حاجی آباد و خمیر: احمد مرادیحائز ۱۶۷۰۸۴ رای شد. محمد آشوری تازیانیحائز ۹۳۸۴۲ رای شد و منصور آرامیحائز ۸۷۸۷۰ رای شد.

 

کرمان

سیرجان و بردسیر: شهباز حسن‌پور بیگلری؛ از ۱۱۱ هزار و ۴۴۴ رأی صحیح حائز ۴۸ هزار و ۸۶۴ رأی شد.

 

شهر بابک: مصطفی رضا حسینی قطب آبادی؛ از ۴۰ هزار و ۵۸۸ رأی صحیح حائز ۱۳ هزار و ۳۵۰ رأی شد.

 

زرند و کوهبنان: عفت شریعتی کوهبنانی از ۶۶ هزار و ۵۰۲ رأی صحیح حائز ۴۴ هزار و ۴۵۳ رأی شد.

 

رفسنجان و انار: حسین جلالی؛ از ۱۰۶ هزار و ۶۰۶ رای صحیح حائز ۵۳ هزار و ۷۸۸ رأی شد.

 

کهنوج، منوجان، رودبار جنوب و قلعه گنج: منصور شکراللهی از ۱۵۸ هزار و ۵۸ رای صحیح حائز ۱۰۵ هزار و ۱۴۷ رای شد.

 

کرمان و راور: محمدرضا پورابراهیمی داورانی ۱۳۰ هزارو ۱۹۵ رأی و محمد مهدی زاهدی ۹۰ هزارو ۷۱۴ رأیکسب کردند.

 

بافت، رابر و ارزوئیه: صمد الله محمدی از ۵۸ هزار و ۷۴۸ رای صحیح حائز ۱۸ هزار و ۲ رای شد.

 

بم، ریکان، فهرج و نرماشیر: موسی غضنفر آبادی از ۱۲۹ هزار و ۱۲۷ رای حائز ۷۹ هزار و ۳۹۲ رای شد.

 

جیرفت و عنبرآباد: ذبیح الله اعظمی ساردوئی از ۱۳۱ هزار و ۱۵۹ رای حائز ۵۳ هزار و ۲۰۲ رای شد.

 

کرمانشاه

سنقر و کلیایی: سید جواد حسینی کیا از ۴۳,۷۷۷ رای صحیح حائز ۱۰,۹۳۵رای شد.

 

اسلام آباد غرب و دالاهو: مجتبی بخشی پور و نادر نادری با ۸۳ هزار و ۹۵۴ رای راهی مرحله دوم شدند.

 

پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر: آرش زره تن لهونی از ۶۷ هزار و ۷۱۲ رای حائز ۳۰ هزار و ۶۱۶ رای شد.

 

قصر شیرین و سر پل ذهاب و گیلانغرب: شهریار حیدری از ۸۲ هزار و۹۸۷ رای حائز ۲۷ هزار و ۸۰۱ رأی شد.

 

کرمانشاه: محمد رشیدی ، عبدالرضا مصری، ابراهیم عزیزی و سلمان محمدی بابا زیدی به مرحله دوم راه یافتند.

 

کنگاور، صحنه وهرسین: علی رضایی از ۱۰۸ هزار و ۵۲۷ رای حائز ۳۶ هزار و ۶۶ رای شد.

 

کهگیلویه و بویراحمد

کهکیلویه و بهمئی و چرام و لنده: سید محمد موحد از ۱۲۷ هزار و ۲۰۹ رای حائز ۷۵ هزار و ۸۵۱ رای شد.

 

بویراحمد و دنا: مهدی روشنفکر از ۱۷۲۹۰۷ رای حائز ۶۶۵۹۹ رای شد.

 

گچساران و باشت: غلامرضا تاجگردون به مجلس راه یافت.

 

زنجان

ماه نشان و ایجرود: سید مرتضی خاتمی؛ از ۴۱ هزار و ۱۹۱ رأی صحیح حائز ۱۷ هزار و ۷۶۳ رأی شد.

 

خدابنده: سید البرز حسینی از ۸۱ هزار و ۸۶۶ رای صحیح حائز ۳۰ هزار و ۸۵۲ رای شد.

 

ابهر، خرمدره و سلطانیه: حسن شجاعی علی آبادی از ۸۴ هزارو ۸۲۶ رای صحیح حائز ۱۹ هزارو ۴۵۴ رای شد.

 

زنجان: مصطفی طاهری با ۵۹ هزار و ۶۰۳ رای به مجلس راه یافت. همچنین از همین حوزه انتخابیه مهدی باقری و نبی الله محمدی به مرحله دوم راه یافتند.

 

فارس

اقلید: مسلم صالحی؛ از ۴۳ هزار و ۳۹۱ رأی صحیح حائز ۱۴ هزار و ۵۸۰ رأی شد.

 

لارستان، خنج و کراش: حسین حسین زاده از ۸۷ هزار و ۹۳۰ رای صحیح، حائز ۲۸ هزار و ۳۹۹ رای شد.

 

نیریز و استهبان: فرهاد طهماسبی از ۸۰ هزار و ۱۴۰ رای صحیح حائز ۲۸ هزارو ۸۴۷ رای شد.

 

جهرم: محمدرضا رضایی کوچی از  ۷۹ هزارو ۷۹۷ رای صحیح حائز ۳۹ هزارو ۹۴۰ رای شد.

 

آباده، بوانات و خرم بید: رحیم زارع از ۷۳ هزار و ۷۷۹ را‌ی حائز ۲۶ هزار و ۳۰۶ رای شد.

 

سروستان، کوار و خرامه: عبدالعلی رحیمی مظفری از ۶۹ هزار و ۴۶۶ رای حائز ۳۷ هزار و ۷۷۱ رای شد.

 

فیروز آباد و فراش بند: محمد مهدی فروردین از ۹۹ هزار و ۸۸۶ رای حائز ۲۹ هزار و ۶۶۱ رای شد.

 

ممسنی و رستم: مجید انصاری از ۹۲ هزار و ۴۴۵ رای حائز ۵۰ هزار و ۰۰۸ رای شد.

 

شیراز: علیرضا پاک فطرت از ۳۲۰ هزار و ۴۲۸ رای حائز ۱۹۳ هزار و ۷۹۰ رأی شد. روح الله نجابت حائز ۱۲۲ هزار و ۸۰۷ رأی شد.جعفر قادری حائز ۱۱۶ هزار و ۶۸۴ رأی شد. ابراهیم عزیزی حائز ۱۱۴هزار و ۳۲۹ رأی شد.

 

کازرون: فریدون عباسی دوانی از ۹۹۰۹۸ رای حائز ۲۷۹۱۹ رای شد.

 

مرودشت و پاسارگاد و ارسنجان: جلال رشیدی کوچی از ۱۱۲۱۹۲ رای حائز ۳۲۴۶۹ رای شد.

 

فسا: حجت الله فیروزیاز ۷۴۶۷۲ رای حائز ۳۲۳۱۹ رای شد.

 

داراب و زرین دشت:  محمد جواد عسگری از ۱۲۵۰۵۸ رای حائز ۵۰۹۷۹ رای شد.

 

لامرد و مهر: سید موسی موسوی از ۷۶ هزار و ۲۷۶ رای حائز ۳۷ هزار و ۷۳۶ رای شد.

 

قم

قم:احمد امیرآبادی فراهانی حائز ۲۱۸۳۱۵ رای، مجتبی ذوالنوری حائز ۲۰۴۷۵۸ رای و علیرضا زاکانی حائز ۱۹۰۴۲۲ شد.

 

قزوین

بویین زهرا و آوج : روح الله عباسپور از ۷۴هزار و ۶۳۱ رای صحیح حائز ۳۷ هزار و ۵۸۹ رای شد.

 

تاکستان: رجب رحمانی از ۶۴ هزار و ۹۴۷ رای حائز ۲۶ هزار و ۴۵ رای شد.

 

قزوین و آبیک و البرز: فاطمه محمد بیگی از ۲۲۳ هزار و۴۳۶ رای حائز ۱۰۸ هزار و ۹۲۴ رأی شد. لطف الله سیاه کلی حائز ۸۳ هزار و ۵۵۵ رأی شد.

 

کردستان

قروه و دهگلان: پرویز اوسطی؛ از ۶۷ هزار و ۵۹ رای صحیح حائز ۱۷ هزار و ۱۹۶ رأی شد.

 

گیلان

بندرانزلی: احمد دنیامالی از ۳۴ هزار و ۱۲۱ رآی صحیح حائز ۱۶ هزار و ۷۳۵ رأی شد.

 

آستارا: غلامرضا مرحبا از ۴۱ هزار و ۱۸ رای صحیح حائز ۱۴ هزار و ۸۳۴ رای شد.

 

رودبار: مهرداد گودرزوند چگینی از ۵۱ هزار و ۹۰۵ رای صحیح حائز ۱۶ هزار و ۱۹۹ رای شد.

 

رودسر و املش: محمد صفری ملک میان از ۷۸ هزار و ۶۲۴ رای صحیح حائز ۲۵ هزار و ۴۷۴ رای شد.

 

حوزه آستانه اشرفیه: محمد علی رمضانی دستک از ۳۶,۷۶۳ رای صحیح حائز ۱۳,۹۴۸ رای شد.

 

طوالش‌ رضوانشهر و ماسال: حسن محمدیاری/ از مجموع ۱۲۶,۷۹۴ رای حائز ۳۰,۸۲۷ شد.

 

لاهیجان و سیاهکل: رسول فرخی میکال‌ از مجموع ۶۰,۶۴۲ رای حائز ۱۸,۶۲۰ رای شد.

 

رشت: جبار کوچکی نژاد از ۱۶۲ هزار و ۵۶۲ رای حائز ۵۰ هزارو ۶۸۵ رای شد. سید علی آقازاده دافساری حائز ۴۷ هزار و ۵۷ رای شد. محمد رضا احمدی حائز ۳۳ هزا رو ۹۹۲ رای شد.

 

فومن و شفت: خلیل بهروزی فر از ۸۰ هزار و ۹۴۵ رأی حائز ۴۷ هزار و ۸۵۱ رأی شد.

 

لنگرود: پرویز محمدنژاد قاضی محله از ۵۵ هزارو ۵۸ رای حائز ۲۲ هزارو ۶۳۳ رای شد.

 

صومعه سرا: سید کاظم دلخوش اباتری از ۵۳ هزار و ۷۸۸ رای حائز ۲۸ هزار و ۱۷۶ رای شد.

 

گلستان

رامیان و آزادشهر: غلامعلی کوهساری از ۸۳ هزارو ۰۷۶ رای صحیح حائز ۳۸ هزارو ۶۱۵ رای شد.

 

علی آباد: رحمت الله نوروزی از ۶۱ هزارو ۵۹۱ رای صحیح حائز ۳۵ هزارو ۹۰۷ رای شد.

 

گرگان و آق قلا: رمضانعلی سنگ دوینی از ۱۹۰ هزار و ۲۳ رای حائز ۵۳ هزار و ۱۰۰ رای شد. غلامرضا منتظری حائز ۴۰ هزار و ۸۹۳ رای شد.

 

کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان: عبدالجلال ایری و رجب محمد آبادی با ۱۱۴ هزارو ۱۴۹ رای راهی مرحله دوم انتخابات شدند.

 

گنبد کاووس: امانقلیچ شادمهر از ۱۴۶ هزار و ۹۷۰ رای حائز ۳۱ هزار و ۸۲۶ رای شد.

 

مینودشت، کلاله، مراوه تپه و کالیکش: رضا آریان پور از ۱۳۷ هزار و ۵۵۱ رای حائز ۴۲ هزار و ۹۴۷ رای شد.

 

یزد

اردکان: محمد رضا دشتی اردکانی از ۲۷ هزار و ۶۴۲ رأی صحیح حائز ۱۵ هزار و ۸۴۸ رأی شد.

 

تفت و میبد: سید جلیل میر محمدی میبدی از ۵۲ هزار و ۵۷۵ رأی صحیح حائز ۲۰ هزار و ۲۸۶ رأی شد.

 

مهریز ،بافق و ابرکوه و خاتم و بهاباد‌: محمد رضا صباغیان بافقی از ۸۲,۳۴۵ رای حائز ۲۶,۸۶۵ رای شد.

 

یزد و اشکذر و بخش ندوشن: محمدصالح جوکار از ۱۴۸۳۹۳ رای حائز ۱۰۵۵۴۹ رای شد

 

مسیحیان ارمنی جنوب: روبرت بیگلریان از ۱۵۵۱ رای حائز ۱۱۵۸ رای شد.

 

زرتشتیان: اسفندیار اختیاری کسنویه یزد از ۳۴۸۶ رای حائز ۳۴۸۶ رای شد.

 

کلیمیان: همایون سامه یح نجف آبادی از ۱۶۸۷ رای حائز ۱۲۶۱ رای شد.

 

مسیحیان آشوری کلدانی: شارلی انزیه تکیه حائز ۱۰۷۱ رای شد.

 

ارامنه شمال کشور: آرا شاوردیان از ۵۲۷۵ رای صحیح حائز ۳۴۹۳ رای شد.

نوشتن دیدگاه

تمامی حقوق محفوظ است.

امام خامنه ای امام خمینی
                 

 

 

Template Design:Dima Group